Nagrody

Na przestrzeni wielu lat otrzymaliśmy liczne nagrody i tytuły przyznane przez różne gremia i kapituły. To potwierdzenie wysokiej jakości usług oferowanych przez spółkę. To Twoja gwarancja dobrego wyboru usługodawcy.

 


Nagrody dla LubinpexuDolnośląski Certyfikat Gospodarczy (DCG) jest regionalnym certyfikatem wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawanym przedsiębiorcom i produktom przez Województwo Dolnośląskie. Celem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego jest wyróżnienie i uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych Dolnego Śląska i ich produktów wnoszących swoją działalnością istotny wkład w rozwój regionu, w tworzenie rynku pracy oraz stanowiących wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności. Działalność DCG koncentruje się na podkreślaniu dolnośląskiej specyfiki gospodarczej oraz regionalnych możliwości wspierania rozwoju przedsiębiorczości i jest istotnym narzędziem decydującym o innowacyjności przedsiębiorstw oraz wspomagającym rozwój gospodarczy Dolnego Śląska. PHU Lubinpex otrzymał nagrodę pięciokrotnie. Po raz piąty w roku 2013.

PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. szczególną wagę przykłada do strony etycznej prowadzonej działalności. Zewnętrznym potwierdzeniem tej postawy jest uhonorowanie Spółki w roku 2004 certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2004” i w 2005 „Przedsiębiorstwo Fair Play 2005”, które potwierdzają rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje na takich płaszczyznach, jak:
•    prawidłowe relacje z klientami,
•    uczciwa i rzetelna reklama,
•    uczestnictwo w przedsięwzięciach charytatywnych,
•    wrażliwość na potrzeby środowiska lokalnego,
•    uczciwa konkurencja,
•    ochrona środowiska naturalnego,
•    tworzenie odpowiedniego (sprzyjającego) środowiska pracy,
•    rzetelne i terminowe wykonywanie zaciągniętych zobowiązań,
•    przyjazne stosunki z kontrahentami,
•    zapewnienie jakości oferowanych produktów i usług.
   
W styczniu 2007 r. nasza spółka otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2006 w VII edycji tego prestiżowego rankingu. Jest to nagroda świadcząca o konsekwencji i profesjonalizmie w realizacji powierzonych celów. Gazela Biznesu to już znana i wiarygodna marka w społeczności polskich firm. To jedyny ranking, który uwzględnia nie tylko ostatni rok działalności przedsiębiorstwa, ale bada dynamikę rozwoju firmy i pGepard Biznesuremiuje jej szybki i stabilny rozwój na przestrzeni kolejnych lat. Główna idea konkursu to promowanie szybko rozwijających się firm.

W czerwcu 2007 r. firma otrzymała wyróżnienie w II edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2007 w kategorii „Najdynamiczniejsza firma branży HOTELE I RESTAURACJE”.

Misją Konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków, a cele jakie sobie stawiają organizatorzy, to:
1. Wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw i banków.
2. Promowanie najdynamiczniej rozwijających się firm i banków.
3. Promowanie sponsorów, partnerów i patronów medialnych konkursu.
4. Promowanie magazynu „Europejska Firma” i Klubu Nowoczesnego Biznesu.
5. Rekomendowanie produktów i usług członków Klubu Nowoczesnego Biznesu.
Organizatorami Konkursu Gepardy Biznesu są Instytut Nowoczesnego Biznesu, Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i jego wydawca ULAN Sp. z o.o.

PHU Lubinpex został Laureatem III edycji Konkursu Dolnośląskiej Nagrody Jakości w kategorii dużych firm. Dolnośląska Nagroda Jakości jest przyznawana corocznie firmom i organizacjom, które wdrażają nowoczesne koncepcje zarządzania przez jakość (TQM), zaprezentują wysoką jakość usług oraz produkcji wyrobów.

W roku 2003 r. jako pierwsza firma gastronomiczno–handlowa w regionie zintegrowaliśmy system ISO 9001:2000 oraz system HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Wprowadzenie systemu HACCP poprzedzone zostało wdrożeniem Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP – Good Manufacturing Practice) oraz zasad Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP – Good Hygiene Practice), które mają na celu stworzenie warunków do wytworzenia żywności bezpiecznej pod względem zdrowotnym.

W roku 2012 zwycięzcą konkursu "Food Business Awards" w kategorii "stołówka/kantyna/restauracja pracownicza" został jednen z naszych lokali "Smakosz" - O/ZG Polkowice Sieroszowice - Szyb SG Św. Jakub. Organizowany po raz pierwszy konkurs to znakomita okazja to promocji najlepszych firm i lokali gastronomicznych w Polsce. Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursu mają prawo używać logo i tytułu we wszelkcih działaniach marketingowych i reklamowych. Organizatorem jest BROG Marketing, wiodąca firma komunikacji biznesowej w Polsce - wydwaca miesięczników "Nowości gastronomiczne",Świat Hoteli", "Stacja benzynowa", portali horecanet.pl, petrotrend.pl.


   

   
powrót