KONTAKTY

    Centrala



   


                    Tel. 76 746 78 00                       




 

                                           Fax: 76 746 78 79                                                                

 
   

PHU „Lubinpex” Sp. z o.o.         
59-300 Lubin
ul. Księcia Ludwika I nr 1



 

 NIP 692-000-06-16
 Regon 390577504
 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,            
 IX Wydział Gospodarczy
 Krajowego Rejestru Sądowego
 Numer KRS: 0000073453
 Kapitał zakładowy:4 224 715,00 zł



 

 

     Sekretariat
   

Bernadeta Powaljo

Tel. 76 746 78 78
Fax: 76 746 78 79
sekretariat@lubinpex.com.pl





     Biuro Zarządu
   

Dyrektor Biura Zarządu
Edward Nitek
Tel. 76 746 78 70
e.nitek@lubinpex.com.pl


 

      Dział Organizacyjno-Prawny
   


Kierownik Działu
Joanna Anacka
Tel. 76 746 78 74
biuro.zarzadu@lubinpex.com.pl

 

     Dział Spraw Pracowniczych i Płac
   
Główny Specjalista ds. Pracowniczych
i Płac

Renata Łukaszyk
Tel. 76 746 78 71
 


 

Starszy Specjalista ds. Personalnych
Katarzyna Suwała
Tel. 76 746 78 81

 
   

Starszy Specjalista ds. Płac
Marzena Tutka
Tel. 76 746 78 73



 
Starszy Specjalista ds. Płac
Ewa Oleszczuk
Tel. 76 746 78 72 
kadry@lubinpex.com.pl

 





    Biuro Gastronomii Otwartej i Cateringu



   

Dyrektor Biura
 

Janusz Powała
Tel. 76 746 78 10
fax: 76 746 78 19
j.powala@lubinpex.com.pl



 

 

 

      Dział Restauracji
   


Kierownik Działu Restauracji
Sebastian Pacura
Kom. 601 370 608

s.pacura@lubinpex.com.pl



      Dział Cateringu
   

Kierownik Działu
Anna Matuszewska
Kom. 693 468 343

Tel. 76 746 78 60
Fax. : 76 746 78 19
a.matuszewska@lubinpex.com.pl
 




 

Główny Specjalista ds. Cateringu
Anna Juszczak
Tel. 76 746 78 61
a.juszczak@lubinpex.com.pl


 

   

Specjalista ds. Cateringu
Krystyna Wilnowska
Tel. 76 746 78 11
 
k.wilnowska@lubinpex.com.pl




 

Główny specjalista ds. Cateringu

Wojciech Cichoń
Tel. 721 205 305
w.cichon@lubinpex.com.pl 
 

 

    Biuro Gastronomii Zamkniętej                                                                                 



   

Dyrektor Biura
 
Rafał Gęsior
Tel. 76 746 78 88
r.gesior@lubinpex.com.pl                                        

 

                                                                         

 

      Dział Gastronomii Zamkniętej
   

 

Główny Specjalista ds. Gastronomii

Marta Mazurowska
Tel. 76 746 78 12
gastronomia@lubinpex.com.pl




 

Inspektor ds. Gastronomii

Izabela Plewak
Tel. 76 746 78 14
i.plewak@lubinpex.com.pl

 

 

   

Główny Specjalista ds. Gastronomii
Ewa Fiłka
Tel.76 746 78 14
e.filka@lubinpex.com.pl




 

Główny Specjalista ds. Gastronomii
Katarzyna Malinowska
Tel. 76 746 78 13
k.malinowska@lubinpex.com.pl


 

 



     Główny Szef Kuchni



   

Główny Szef Kuchni

Pełnomocnik Zarządu


Piotr Kasprowski
Kom. 603 252 519
p.kasprowski@lubinpex.com.pl



 


 

 




     Biuro Handlu



   

Dyrektor Biura
Paweł Janeczek
Kom. 693 713 222
Tel. 76 746 78 31
Fax.: 76 746 78 39
p.janeczek@lubinpex.com.pl



 

Kierownik Działu Handlu

Wioletta Rąk
Tel. 76 746 78 31
Tel. 76 746 78 32
Tel. 76 746 78 33
Fax: 76 746 78 39
handel@lubinpex.com.pl





    Dział Utrzymania Ruchu, Inwestycji i Administracji



   

 

Kierownik Działu

Andrzej Bachmatiuk
Tel. 76 746 78 03
inwestycje@lubinpex.com.pl



 
Główny Specjalista ds. Utrzymania
Ruchu i Inwestycji
Anetta Demska
Tel. 76 746 78 03
projektowanie@lubinpex.com.pl
 
   

Starszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu i Inwestycji
Wiesław Jaśkiewicz
Tel. 76 746 78 17
w.jaskiewicz@lubinpex.com.pl



 
Główny Specjalista ds. Administracji
Małgorzata Gorzelak
tel. 76 746 78 04
kom. 663 775 038
m.gorzelak@lubinpex.com.pl

 

 

     Dyrektor Finansowy



   

 

Dyrektor Finansowy

 Główny Księgowy

 Prokurent

Katarzyna Rychlewska
Tel. 76 746 78 23
glowny.ksiegowy@lubinpex.com.pl



 

  

 

 

 

 

     Dział Księgowości 



   


Kierownik
Zastępca Głównego Księgowego
Anna Kowalska
Tel. 76 746 78 20
a.kowalska@lubinpex.com.pl



 

  




 

 

     Dział Finansów



   


Kierownik
Mirosława Śpiewak
Tel. 76 746 78 24
finanse@lubinpex.com.pl



 

  




 

 

     Dział Controlingu i Analiz



   

 

Kierownik

Paweł Serwiński
Tel. 76 746 78 41 / 40
analityk@lubinpex.com.pl



 

  





 

     Dział Marketingu i Public Relations



   


Kierownik,
Rzecznik Prasowy Prezesa Zarządu

Agata Matuszewska
Tel. 76 746 78 35
Kom. 605 302 072
agata.matuszewska@lubinpex.com.pl



  Pełniący obowiązki Kierownika
Łukasz Maliński
Tel. 76 746 78 35
Kom. 663 226 594
l.malinski@lubinpex.com.pl
    Specjalista ds. Marketingu
Izabela Dryja
Tel. 76 746 78 35
Kom. 887 885 156
i.dryja@lubinpex.com.pl
     




 

     Główny Specjalista ds. BHP, P-POŻ.



   

Główny Specjalista ds. BHP, P-POŻ.
Dariusz Boniecki
Tel. 76 746 78 07
bhp@lubinpex.com.pl



 

  



     Społeczny inspektor pracy



   

Społeczny inspektor pracy
Grzegorz Piskuła
Tel. 76 746 78 05 
Kom. 667 044 426 
g.piskula@lubinpex.com.pl

 

 

                                     



     Związki Zawodowe NSZZ Pracowników PHU"Lubinpex"Sp. z o.o.



   


Przewodniczący Zarządu NSZZ
Mariusz Cimochowicz
Tel. 76 746 78 08
Kom. 693 070 793
zwiazkizawodowe@lubinpex.com.pl



 

  





     Dział Audytu Wewnętrznego i Rozwoju Technologii



   


Pełnomocnik ds. ZSZJ
Kierownik Działu Audytu Wewn.
i Rozwoju Technologii

Ryszard Olech
Kom. 607 337 511
r.olech@lubinpex.com.pl



 




 

    Centrala



   


Tel. 76 746 78 00




 

Fax: 76 746 78 79  

 
   

PHU „Lubinpex” Sp. z o.o.
59-300 Lubin
ul. Księcia Ludwika I nr 1



 

NIP 692-000-06-16
Regon 390577504
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000073453
Kapitał zakładowy:4 224 715,00 zł




powrót