Pracownik obsługi bufetu w Kantynie Pracowniczej Volkswagen Motor Polska

PHU "Lubinpex" Sp. z o.o. w Lubinie

poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KANTYNY PRACOWNICZEJ

VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA SP. Z O.O.

Miejsce pracy: Polkowice (strefa ekonomiczna)

Opis stanowiska

Przygotowywanie, ekspozycja, wydawanie (sprzedaż) konsumentom towarów handlowych,

wyrobów kulinarnych i napojów w bufecie pracowniczym dla pracowników.

Wymagania

- minimum wykształcenie zawodowe,
- znajomość kasy fiskalnej,
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- korzystne warunki wynagrodzenia,
- możliwość rozwoju poprzez kursy, szkolenia ,
- kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,
- grupowe ubezpieczenia pracownicze,
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
- możliwość przystąpienia do Pakietu Medycznego
- Pracowniczy Program Emerytalny