Nowe Menu i TV

Nowe Menu i TV

Już 1 marca 2013 r. sieć resturacji Oberża zaproponuje Państwu nowe menu. Wkrótce przedstawimy szczegóły nowych propozycji. Już teraz jednak zapraszamy w kulinarną podróż. Satysfakcja gwarantowana! Próbkę umiejętności naszych kucharzy można zobaczyć na antenie TV Regionalnej. 18 lutego Telewizja Regionalna wyemitowała premierowy odcinek „Kulinarnych zagadek”.

Audycję telewizyjną prowadzi Piotr Kasprowski, szef kuchni Oberża i jeden z najpopularniejszych kucharzy na Dolnym Śląsku. W każdym odcinku, odkrywana będzie inna zagadka kulinarna. Widzowie zobaczą też jak łatwo i przyjemnie można przygotować niecodzienne danie. Program będzie bogaty w praktyczne porady i sztuczki, jakimi można pochwalić się w kuchni przed rodziną i znajomymi.

W każdym miesiącu będą dwa premierowe odcinki. Zawsze w poniedziałki o godzinie 18. Każdy, kto nie zdąży zasiąść przed telewizorem, może obejrzeć powtórki emitowane w weekendy.

Ponadto, telewizja zaprasza na swój oficjalny fanpage (www.facebook.com/tvregionalna), gdzie o wszystkich premierach widzowie informowani będą na bieżąco. Znajdą się tam również przepisy z odcinka, tak aby każdy mógł odkryć sztuczki kulinarne. Przepisy będzie można również znaleźć w „Wiadomościach Lubińskich”.

W premierowym odcinku przeprowadzono konkurs!! Do wygrania voucher dla dwóch osób do wykorzystania w sieci restauracji Oberża! Zachęcamy do ogladania!

powrót