Konkurs!

Konkurs!

PHU Lubinpex Sp. z o.o. ogłasza konkurs na nazwę dla swojej nowopowstającej inwestycji. Chodzi o nazwę hotelu, który powstaje przy Oberży LGOM w Lubinie. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Zagłębia Miedziowego. Nagrodą jest voucher na kolację w jednej z restauracji Oberża. 
Nowy hotel to inwestycja, której oddanie planowane jest na lato tego roku. W obiekcie przewidziano 22 pokoje dwuosobowe (47 miejsc noclegowych). Dodatkowo goście będą mieli do swojej dyspozycji saunę, fitness, pokój masażu, salkę klubową na 30 osób, salę bankietowo-konferencyjną na 70 osób, tv w pokojach.  Przewidziano też klimatyzację i windę (obiekt jest 3-kondygnacyjny). Obsługę gastronomiczną zapewni oczywiście połączona korytarzem z hotelem restauracja Oberża LGOM. 
Szczegóły i regulamin konkursu poniżej.

REGULAMIN KONKURSU NA NAZWĘ HOTELU PRZY OBERŻY LGOM W LUBINIE

I.    Organizator Konkursu
Organizatorem konkursu jest firma PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Księcia Ludwika I nr 1, 59-300 Lubin

II.    Uczestnictwo w Konkursie
a.    Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która:
- zapoznała się z regulaminem konkursu,
- w terminie do dnia 15.04.2013 r. wyśle propozycję nazwy hotelu na adres e-mail konkurs@lubinpex.com.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Konkurs-hotel”,
- wysyłając e-mail z propozycją hasła poda jednocześnie imię i nazwisko, swój własny adres e-mail i osobisty numer telefonu.
b.    Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, a organizator konkursu jest administratorem danych osobowych uczestników.
c.    Wysłanie e-maila jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na użycie wizerunku do celów reklamowych organizatora, w przypadku wygranej.

III.    Czas trwania konkursu
a.    Konkurs trwa od dnia 04.03.2013 r. do dnia 15.04.2013 r. włącznie.
b.    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie 2 tygodni od dnia jego zamknięcia.

IV.    Zasady konkursu
a.    Zadaniem Uczestnika jest wymyślenie najciekawszej, oryginalnej nazwy hotelu.
b.    W przypadku, gdy wybrana przez organizatora nazwa będzie występowała w więcej niż jednym zgłoszeniu, o wygranej decyduje kolejność nadesłania propozycji.

V.    Nagroda
a.    Nagrodą w konkursie jest voucher na  kolację dla dwóch osób w jednej z restauracji Oberża
b.    Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyznania nagrody, jeśli stwierdzi, że żadna nazwa nie jest odpowiednia dla obiektu
 

powrót